23.01.2017r. (poniedziałek)

Godz. 17 00 – „Pendolino przez Polskę”  Zespół teatralno-kabaretowy „Moderato” z GCKiS w Jabłonnej

W przerwie etiuda „Komiwłajażer” w wykonaniu Żanety Adamczyk

Godz. 1830 -  „Bajki dla Dorosłych” Teatr „Po 20tej” z  CK w Piasecznie

(sala widowiskowa)

O grupie

Zespół kabaretowo-teatralny Moderato
Amatorska grupa teatralna działająca przy Uniwersytecie Trzeciego Wieku w Jabłonnie. Zespół ma na koncie wiele nagród m.in ostatnio zdobył I miejsce w kat. zespół oraz I miejsce w kat. solista na V Potyczkach Seniorskich w Legionowie.

O grupie

Zespół Teatru Po 20tej składa się z osób dorosłych w różnym wieku, działa w Centrum Kultury w Piasecznie od 2 i pół roku. „Bajki dla Dorosłych” są trzecią premierą w dorobku grupy.

24.01.2017r. (wtorek)

Godz. 1800–  „ Ćwiczenia z Czechowa” scen. Anton Czechow , wyst. Teatr Nowe Miejsce

(Klub Artystyczny GALERIA)

Ćwiczenia z Czechowa to spektakl złożony z dwóch jednoaktówek Antona Czechowa: Niedźwiedź  i Oświadczyny. Helena, wciąż romantycznie zakochana w swym zmarłym mężu wdowa, staje naprzeciwko emerytowanego porucznika artylerii, u którego ów zmarły mąż zaciągnął niemały dług. W z dala odmiennej historii ujrzymy wykształconego, choć nieco hipochondrycznego ziemianina oraz jego oby-przyszłą-żonę - Natalię, których połączyć może tylko śmierć.

Wstęp wolny !!!