W dniu 13 grudnia 2016r. w Grójeckim Ośrodku Kultury odbył się XX Festiwal Piosenki Przedszkolnej.  Patronat nad imprezą sprawował Przewodniczący Rady Miejskiej, Pan Adam Siennicki,, który był również fundatorem nagród i upominków dla konkursowiczów.

Komisja powołana przez Organizatora, w  składzie:

1. Małgorzata Mikuszewska – przewodnicząca, ekspert ds. muzyki
  2. Paulina Oleniacz – ekspert ds. muzyki
  3. Ewa Kostrzewa – pedagog, nauczyciel młodszego pionu
  4. Grzegorz Rejer – Dyrektor GOK

Po wysłuchaniu 28piosenek konkursowych przyznała następujące nagrody:

I miejsce –Alan Gaik z Niepublicznego Przedszkola BAJKA za piosenkę „Qndel-poznajemy świat”

Milan Marczak z Przedszkola nr 1 za piosenkę „O zwierzętach”

II miejsce –Daria Chmielewska i Wiktoria Piechal z PSP Bikówek za „Jagódki”

Aleksandra Nersisyan z Niepublicznego Przedszkola BAŚNIOWY PAŁACYK za „Gdy leżę na plaży”

III miejsce – Natalia Skiba z Przedszkola ZCMN za „ Dziadkowe bajeczki”

Julia Olik i Marcin Witkowski z Przedszkola nr 4 za „A mnie jest szkoda”

Weronika Chrapek z Przedszkola nr 2 za „ Noc w przedszkolu”

Amelia Organiściak z Przedszkola nr 1 za „ Zieloną choinkę”

Wyróżnienia –

Zosia Lewandowska i Gabrysia Grzegrzółka z PSP Lesznowola za „ Mikołaj trudne ma zadanie”

Blanka Skarzyńska z Przedszkola nr 4 za „ Znaki jesieni”

Natasza Szymaniak z Niepublicznego Przedszkola BAJKA za „ Grzeczne słówka”

YunxiangYe z PSP nr 2  za „ Stary Donald farmer miał”

Całości towarzyszył Św.Mikoła z pomocnicami oraz w przerwie wystąpiły dla dzieci panie Kolorowe nutki.

Pan Grzegorz Rejer Dyrektor GOK złożył na ręcę Pań Dyrektorek Przedszkoli podziękowania za te wspólne 20 lat współpracy.

Wszyscy uczestnicy otrzymali słodkie paczuszki przygotowane przez firmy : ACTIV ROYAL APPLE Z Belska Dużego, sklep 13tka z Grójca oraz firmę BMB sp. Z o.o. z Grójca, którym dziękujemy za wsparcie.

Każdy uczestnik czy to śpiewający czy towarzyszący artyście otrzymał pluszaka, a laureaci odpowiednio większe maskotki, których fundatorem był Przewodniczący Rady Miejskiej w Grójcu. Słodkości i upominki na konkursy prowadzone przez Kolorowe nutki ufundował GOK.

Dziękując za udział i zaangażowanie wszystkim uczestnikom i ich opiekunom, zapraszamy za rok!