Grójecki Ośrodek Kultury, organizator Święta Kwitnących Jabłoni, które odbędzie się w dniach 19-20.05.2017 r. na Placu Targowym w Grójcu, przy ul. Kobylińskiej, informuje, że przyjmuje zgłoszenia osób chcących wystawić stoiska handlowe podczas w/w wydarzenia do 5.05.2017 r.

Zgłoszenie powinno zawierać dane identyfikujące sprzedawcę (imię, nazwisko, nazwę i  adres firmy, NIP, numer telefonu), asortyment, który jest proponowany do sprzedaży, informację o wielkości stoiska (długość i szerokość).

Zgłoszenia należy przesyłać drogą elektroniczną na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub drogą pocztową na adres: Grójecki Ośrodek Kultury, ul. J. Piłsudskiego 3, 05-600 Grójec.

Dodatkowo:

• Wystawca zobowiązany jest do posiadania własnych stolików, stojaków, namiotów i innych niezbędnych rzeczy do ekspozycji towaru.
  • Wystawca powinien posiadać wszelkie niezbędne pozwolenia do prowadzenia działalności gospodarczej.
  • Organizator nie zapewnia prądu i innych mediów.
  • Organizator wskazuje lokalizację stoisk na terenie w/w wydarzenia. Samowolne ustawianie stoisk jest zabronione.
  • Wielkość stoiska ustalana jest indywidualnie z Wystawcą drogą telefoniczną przed w/w wydarzeniem i podlega negocjacji.
  • Wjazd na teren Placu Targowego w dniu 19.05.2017 r. odbędzie się od godz. 700.
  • Opłata za stoisko handlowe wynosi 200 zł za dzień za miejsce o wymiarach 3 m x 3m. Cena powiększana jest adekwatnie do zwiększenia wielkości wymiarów stoiska.
  • Opłatę za stoisko handlowe należy dokonać najpóźniej do 15.05.2017 r. na rachunek bankowy wskazany przez Organizatora.
  • Wnioskujący wystawcy o wyborze zostaną poinformowani drogą telefoniczną lub elektroniczną.
  • Wystawcy wybrani przez Organizatora, którzy nie wniosą opłaty za stoisko handlowe do 16.05.2017 r. nie zostaną wpuszczeni na Plac Targowy.
  • Organizator ma prawo do odmowy przyjęcia zgłoszenia bez podania przyczyny.
  • O wyborze ofert nie decyduje kolejność zgłoszeń.

Więcej informacji uzyskać można dzwoniąc pod numer telefonu (48) 664-23-06, wew. 12. Osoby odpowiedzialne za stoisko handlowe: Katarzyna Maliszewska, Bożenna Krawczyk.