Wyprzedaż garażowa powraca!

Grójecki Ośrodek Kultury zaprasza w Dzień Ziemi do Parku Miejskiego, 21 kwietnia na kolejną już edycję wyprzedaży garażowej.

Wyprzedaż garażowa okazała się wspaniałą inicjatywą integrującą naszą społeczność o czym świadczą tłumy zarówno sprzedających jak i kupujących. "Garażowicze" zjeżdżają się nawet z Warszawy, Sochaczewa i Góry Kalwarii. Każda wyprzedaż jest inna, każda jest źródłem naturalnej rozrywki i zabawy i każda zostawia niezapomniane wspomnienia. To okazja do nawiązania nowych znajomości lub odnowienia starych. Najważniejsze jednak w tego typu imprezach jest to, że uruchamia się w ludziach dobry nastrój.

Czas na kolejne porządki w domu, nie wyrzucajmy niepotrzebnych ubrań, zabawek, gier, płyt.... odsprzedajmy za grosze innym lub oddajmy za darmo. To czego nie potrzebujesz może znaleźć nowego właściciela i być przedmiotem radości. Nadajmy drugie życie rzeczom!

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych: sprzedających i poszukiwaczy skarbów! Do zobaczenia!