Klimakterium i juz2021

10.03.2022, Sala Widowiskowa GOK, godz. 18:00

Tak dowcipnie, otwarcie, z dystansem i poczuciem humoru na własny temat jak w spektaklu "Klimakterium i już" o sprawach kobiet nikt jeszcze w Polsce nie mówił! W sztuce w zabawny sposób mówi się i śpiewa o trudnym okresie życia, który nie ominie żadnej z Pań. Wspólnota doświadczeń łączy bohaterki sztuki oraz kobiety na widowni. Spektakl staje się "babskim spotkaniem" pełnym humoru - najlepszego lekarstwa na wszelkie dolegliwości. Nieuchronne problemy w radosnej i ciepłej atmosferze spektaklu przestają być wstydliwe i okazują wcale nie takie straszne!

Wspaniała komedia - jedna z najczęściej wystawianych w ostatnich latach na deskach teatrów w całej Polsce!

Obsada:
Krycha - Ewa Złotowska
Zosia - Grażyna Zielińska
Pamela - Elżbieta Jodłowska
Malina - Elżbieta Jarosik

Bilety dostępne na stronie kupbilecik.pl lub w Punkcie Ksero GOK, nr tel.: (48) 664-23-06 wew. 11