23 października, piątek
17:00 O czym marzą zwierzęta
19:00 25 lat niewinności
24 października, sobota
14:00 O czym marzą zwierzęta
17:00 25 lat niewinności
25 października, niedziela
14:00 O czym marzą zwierzęta
17:00 25 lat niewinności
O CZYM MARZA ZWIERZĘTA (Animacja, Dubbing)
W odległym zakątku Ziemi, z dala od oczu ciekawskich ludzi, leży Sanktuarium. To miejsce, gdzie zagrożone gatunki zwierząt znajdują schronienie, a źródłem szczęścia i dobrobytu jest magiczne drzewo, które spełnia życzenia. W krainie tej mieszka mała oposica Klara, której największym marzeniem jest zobaczyć śnieg, lepić bałwany i rzucać się śnieżkami z przyjaciółmi. Kiedy nadchodzi dzień, w którym mieszkańcy Sanktuarium zbierają się pod konarami magicznego drzewa, Klara zrywa ostatni liść i wypowiada na głos swe mroźne pragnienie. Niestety w efekcie niefortunnej zachcianki cała sekretna kraina zostaje zamrożona. Teraz Klara, wraz z siostrą Paulą i mądrym jaszczurem Yarrą, musi wyruszyć na długą i pełną niebezpieczeństw wędrówkę, aby przywrócić dawny blask Sanktuarium. Czasu jest jednak niewiele, bowiem mieszkańcom krainy grozi wyginięcie, a nad światem zwierząt gromadzą się niepokojące ciemne chmury.
25 LAT NIEWINNOŚCI (Kryminał)
Tomasz Komenda miał 23 lata, kiedy jego normalne życie zostało brutalnie przerwane. Z dnia na dzień został zatrzymany, wtrącony do więzienia i oskarżony o morderstwo. Kolejne ekspertyzy potwierdziły jego udział w zbrodni, a wszelkie dowody działały na jego niekorzyść. Przez blisko dwie dekady uwięzienia był bity, zastraszany, upokarzany i zdany tylko na siebie. W końcu, po 18 latach odsiadki, na jego drodze pojawili się prokuratorzy i policjant, którzy postanowili odkryć prawdę stojącą za zagadkową sprawą zatrzymanego.
ZAKTUALIZOWANY REGULAMIN KINA GOK, DZIAŁANIA KWARANTANNY
W TRAKCIE EPIDEMII WIRUSA SARS-COV-2 W POLSCE
Zgodnie z zaleceniami Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego oraz Głównego Inspektora Sanitarnego:
1. Widzowie muszą zachować stosowną odległość od siebie, dlatego udostępniono do sprzedaży ograniczoną liczbę miejsc siedzących: 63. Widzowie są zobowiązani do siadania w wyznaczonych miejscach, pod rygorem wstrzymania seansu.
2. Obostrzenie nie dotyczy:
a) Widza, który uczestniczy w pokazie z dzieckiem poniżej 13. roku życia;
b) widza, który uczestniczy w pokazie z osobą z orzeczeniem o niepełnosprawności, osobą z orzeczeniem o stopniu niepełnosprawności, osobą z orzeczeniem o potrzebie kształcenia specjalnego lub osobą, która ze względu na stan zdrowia nie może poruszać się samodzielnie;
c) osób wspólnie zamieszkujących lub pozostających we wspólnym gospodarstwie domowym.
4. Korzystający z Kina GOK podczas przybywania na terenie obiektu, w holu, na sali widowiskowej, w łazienkach, muszą mieć zakryte nos oraz usta (obowiązuje noszenie maseczek).
5. Zakazuje się spożywania jedzenia na terenie GOK.
6. Ograniczono ilość pokazów filmowych do dwóch dziennie podczas weekendów, po których sala jest wietrzona i dezynfekowana, w tym czasie budynek jest niedostępny.
7. Podczas sprzedaży biletów w Kasie Kina GOK, należy zachować odstęp w odległości 2 metrów. Przy okienku kasy może przebywać tylko jedna osoba.
8. Preferowana jest sprzedaż internetowa, w okienku Kasy GOK odbywa się sprzedaż biletów zniżkowych – na Kartę Dużej Rodziny, Honorowego Dawcy Krwi, vouchery. Uwaga: Budynek GOK nadal pozostaje zamknięty, także kasa będzie otwierana na godzinę przed każdym seansem!
9. Przed wejściem na teren Kina GOK każdy uczestnik musi poddać się dezynfekcji rąk oraz mierzeniu temperatury. W razie przekroczenia 37 stopni C obsługa może nie wpuścić uczestnika do Kina.
10. Wyjście z Kina po seansie odbywa się od strony parku miejskiego, widzowie zobowiązani są wychodzić pojedynczo, jednym rzędem po kolei (rzędy I – IX wychodzą wyjściem tuż przed sceną GOK, rzędy X – XVIII wyjściem środkowym).
11. Zużyte środki ochrony osobistej (maseczki oraz rękawiczki) należy po seansie wyrzucić do odpowiedni oznaczonego pojemnika.
12. Korzystając z biletomatu (płatność tylko kartą) należy używać rękawiczek.