Piątek, 20 sierpnia

15:30 Snake Eyes
18:00 Old

8b73a42f665d6a2641fcaae19abdf883 XL

KOSMICZNY MECZ: NOWA ERA (Familijny, Dubbing)
LeBron James i jego młodszy syn Dom zostają uwięzieni w przestrzeni cyfrowej przez zbuntowaną sztuczną inteligencję. Sportowiec musi bezpiecznie wrócić z synem do domu, prowadząc Bugsa, Lolę i całą paczkę notorycznie niezdyscyplinowanych bohaterów Looney Tunes do zwycięstwa na koszykarskim parkiecie z drużyną cyfrowych mistrzów, stworzonych przez sztuczny umysł. Takiej parady gwiazd profesjonalnej koszykówki jeszcze nie widzieliście. Tunes kontra Goons to mecz o najwyższą stawkę, który odmieni relację LeBrona z synem i udowodni, jaką moc ma zwykłe bycie sobą. Gotowe do akcji animki odrzucają konwencję, wykorzystują swoje wyjątkowe talenty, i zaskakują nawet samego „Króla” Jamesa, rozgrywając mecz po swojemu.

2d6c15d654bd7f03d72e8900a9ebd07f XL

SNAKE EYES (Akcja, Napisy)
Snake Eyes zostaje przyjęty do starożytnego japońskiego klanu zwanego Arashikage po uratowaniu życia ich następcy. Po przybyciu do Japonii Arashikage uczy Snake jak zostać wojownikiem ninja, zapewniając jednocześnie coś, za czym tęsknił: dom. Ale kiedy tajemnice z jego przeszłości zostaną ujawnione, honor i lojalność Snake Eyes zostaną wystawione na próbę – nawet jeśli oznacza to utratę zaufania najbliższych.

c910db2cadeb7dd44121f01e6d7b155d XL

OLD (Horror, Napisy)
Grupa turystów trafia na malowniczą, idylliczną plażę. Początkowo nic nie zakłóca ich wypoczynku, aż do momentu w którym znajdują na plaży ciało martwej kobiety ulegające (zbyt) szybkiemu rozkładowi. Bohaterowie zaczynają zdawać sobie sprawę, że wybrane przez nich miejsce kryje w sobie przeklętą moc: wszyscy, którzy zostają tam dłużej, zaczynają starzeć się w zatrważającym tempie. Bohaterowie podejmują próbę ucieczki przed zdradliwą klątwą wyspy.

eb9b7452cdc806568d2312ea5614a301 XL

KINO PLENEROWE: CUDOWNY CHŁOPAK (Familijny, Lektor)

Zapraszamy mieszkańców na kolejne kino plenerowe na leżakach, które odbędzie się 21 sierpnia (sobota) o godz. 21:00 na parkingu przy Grójeckim Ośrodku Kultury. Wyświetlimy piękny i wzruszający film o poszukiwaniu przyjaźni i walce z uprzedzeniami - "Cudowny Chłopak".

Dla 10-letniego Auggiego nie ma niczego bardziej niezwykłego niż "zwykły dzień w szkole". Urodzony z licznymi deformacjami twarzy, dotąd uczył się w domu pod okiem mamy. Teraz jednak, zaczynając 5 klasę w normalnej szkole, ma nadzieję, że koledzy potraktują go jak zwyczajnego chłopca. Jego wygląd sprawia, że staje się szkolną sensacją, a dla wielu wręcz "dziwadłem". Jedni się z niego śmieją, inni wytykają palcami, ale nikt tak naprawdę niczego o nim nie wie. Wszystko zacznie się zmieniać, gdy w szkole pojawi się nowa uczennica. Urocza Summer potrafi dostrzec w Auggiem coś więcej niż nietypowy wygląd. Wystarczy jeden przyjazny gest, jedna pomocna dłoń, by obudzić w Auggiem siłę, dzięki której będzie potrafił udowodnić, że nie tylko twarz czyni go kimś niezwykłym.

OBOSTRZENIA:
a) na terenie Kina należy zasłaniać usta i nos maseczką
b) zakazuje się spożywania posiłków i napojów
c) dostępne jest 50% miejsc na sali kinowej
d) przy wejściu należy zdezynfekować dłonie

Cennik biletów:
bilet normalny, 18 zł