31 lipca, piątek

1 sierpnia, sobota

2 sierpnia, niedziela

16fd96deba85a06311383433f152ed24 Generic

CZWORO DZIECI I COŚ (Dubbing, Familijny)
Alice i David właśnie zamierzają wziąć ślub i zabierają czwórkę dzieci na wspólny wyjazd, by im o tym powiedzieć. Nie byłoby w tym nic niezwykłego, gdyby nie to, że dzieci niekoniecznie za sobą przepadają. Róża uwielbia czytać a jej młodszy brat Robert to nieco gapowaty wrażliwiec. Oboje woleliby trochę spokoju, ale starsza "przyszywana" siostra Psujka ciągle im przeszkadza. Jedyną osobą, która łączy tę skłóconą trójkę jest Magdalenka, młodsza córeczka Alice.

Pierwsze wspólne wakacje zapowiadają się jako ciąg kłótni i nieporozumień, aż do dnia pikniku, kiedy dzieci znajdują na plaży magiczne i bardzo zrzędliwe…COŚ. Piaskoludek - bo tak się nazywa zabawna kudłata istota - ma niezwykłą moc spełniania życzeń. Zasada jest taka: jedno życzenie dziennie. Piaskoludek je spełni, ale tylko do zachodu słońca. Nieoczekiwanie na ich drodze staje czarny charakter - Tristan, który odkrywa sekret dzieci i chce zdobyć Piaskoludka na własność…

5ef17ed4d733d4dc3519b291889643fe Generic

NIEWIDZIALNY CZŁOWIEK (Thriller)
Uwikłana w toksyczną, pełną przemocy relację z bogatym i znakomitym naukowcem, Cecilia Kass (Elisabeth Moss) ucieka od swego męża nocą, by ukryć się w domu siostry (Harriet Dyer) oraz ich wspólnego przyjaciela z młodości (Aldis Hodge). Kiedy jej mąż (Oliver Jackson-Cohen) popełnia samobójstwo, zostawiając jej fortunę, Cecilia zaczyna się obawiać, że jego śmierć jest oszustwem. Tymczasem seria niewytłumaczalnych przypadków, które dzieją się wokół kobiety, zaczyna być śmiertelnie niebezpieczna, zagrażając życiu tych, których kocha. Ale jak udowodnić coś, czego udowodnić się nie da? Cecilia, na granicy obłędu, czuje, że prześladuje ją niewidzialny człowiek.

REGULAMIN KINA GOK, DZIAŁANIA KWARANTANNY W TRAKCIE EPIDEMII WIRUSA SARS-COV-2 W POLSCE

Zgodnie z zaleceniami Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego oraz Głównego Inspektora Sanitarnego:
1. Widzowie muszą zachować stosowną odległość od siebie, dlatego udostępniono do sprzedaży ograniczoną liczbę miejsc siedzących: 63. Widzowie są zobowiązani do siadania w wyznaczonych miejscach, pod rygorem wstrzymania seansu.
2. Obostrzenie nie dotyczy:
a) Widza, który uczestniczy w pokazie z dzieckiem poniżej 13. roku życia;
b) widza, który uczestniczy w pokazie z osobą z orzeczeniem o niepełnosprawności, osobą z orzeczeniem o stopniu niepełnosprawności, osobą z orzeczeniem o potrzebie kształcenia specjalnego lub osobą, która ze względu na stan zdrowia nie może poruszać się samodzielnie;
c) osób wspólnie zamieszkujących lub pozostających we wspólnym gospodarstwie domowym.
4. Korzystający z Kina GOK podczas przybywania na terenie obiektu, w holu, na sali widowiskowej, w łazienkach, muszą mieć zakryte nos oraz usta (obowiązuje noszenie maseczek).
5. Zakazuje się spożywania jedzenia oraz napojów na terenie GOK.
6. Ograniczono ilość pokazów filmowych do dwóch dziennie podczas weekendów (piątek – niedziela w godz. 14:00 i 18:00), po których sala jest wietrzona i dezynfekowana. Dezynfekcja trwa ok. 90 minut i przez ten czas budynek jest niedostępny.
7. Podczas sprzedaży biletów w Kasie Kina GOK, należy zachować odstęp w odległości 2 metrów. Przy okienku kasy może przebywać tylko jedna osoba.
8. Preferowana jest sprzedaż internetowa, w okienku Kasy GOK odbywa się sprzedaż biletów zniżkowych – na Kartę Dużej Rodziny, Honorowego Dawcy Krwi, vouchery. Uwaga: Budynek GOK nadal pozostaje zamknięty, także kasa będzie otwierana tylko w godzinach 13:00 – 14:00 i 17:00 – 18:00!
9. Przed wejściem na teren Kina GOK każdy uczestnik musi poddać się dezynfekcji rąk oraz mierzeniu temperatury. W razie przekroczenia 37 stopni C obsługa może nie wpuścić uczestnika do Kina.
10. Wyjście z Kina po seansie odbywa się od strony parku miejskiego, widzowie zobowiązani są wychodzić pojedynczo, jednym rzędem po kolei (rzędy I – IX wychodzą wyjściem tuż przed sceną GOK, rzędy X – XVIII wyjściem środkowym).
11. Zużyte środki ochrony osobistej (maseczki oraz rękawiczki) należy po seansie wyrzucić do odpowiedni oznaczonego pojemnika.
12. Korzystając z biletomatu (płatność tylko kartą) należy używać rękawiczek.