Tego dnia pogoda nam sprzyjała. W piątek 28 sierpnia, w Ogródku Jordanowskim, na kolorowych wygodnych leżaczkach, przy Grójeckim Ośrodku Kultury gościliśmy aktorów Teatru Prima z przedstawieniem teatralnym pt. "Legenda o Smoku Wawelskim”. Aktorzy odwiedzili nasze miasto ze swoim projektem realizowanym w ramach programu "Kultura Interwencje 2020", finansowanego przez Narodowe Centrum Kultury.
Swoim występem dostarczyli naszym najmłodszym wiele radości i uśmiechu. Po przedstawieniu przeprowadzili quiz z nagrodami o krakowskim Smoku Wawelskim. Dzieci wraz z rodzicami chętnie brały udział w zabawie, prześcigając się w celnych odpowiedziach na pytania aktorów. Wszystkie zostały obdarowane słodyczami. Po spektaklu nasi Milusińscy mogli poszaleć na dmuchanych zjeżdżalniach oraz zatopić się w latających bańkach mydlanych.