Drodzy Mieszkańcy Grójca i okolic🍀
W związku ze zbliżającymi się Świętami Wielkanocnymi Grójecki Ośrodek Kultury ogłasza konkurs na GRÓJECKĄ PISANKĘ!😊🍀🐣🌺🌼🌞 Konkurs skierowany jest do wszystkich mieszkańców naszego miasta, tych małych i tych dużych🙂🌺🍀. Szczegóły konkursu w regulaminie poniżej. Zapraszamy do udziału!!!🌺🍀🐣🌺🍀🐣🌺🍀🐣😊

🌺 REGULAMIN KONKURSU PLASTYCZNEGO PISANKA GRÓJECKA

Organizator konkursu
• Organizatorem konkursu jest Grójecki Ośrodek Kultury w Grójcu.

Cele konkursu
• rozwijanie i promowanie talentów plastycznych
• rozwijanie wyobraźni i kreatywności twórczej dzieci i dorosłych.
• zainteresowanie mieszkańców naszym miastem drogą twórczych działań.
• rozwijanie zdolności manualnych

Kryteria oceny prac konkursowych
1. Zgodność z tematem konkursu.
2. Estetyka pracy.
3. Oryginalność.
4. Stopień trudności.
5. Jakość wykonania.
6. Samodzielność.

Udział w konkursie
1. W konkursie mogą brać udział wszyscy mieszkańcy naszego miasta.
2. Konkurs jest jednoetapowy.
3. Każdy uczestnik konkursu może zgłosić 1 pracę nigdzie wcześniej niepublikowaną i nienagradzaną w podobnych konkursach.
4. Pisankę należy dostarczyć do GOKu do 20 kwietnia 2021r.
5. Praca konkursowa powinna być opatrzona imieniem i nazwiskiem autora oraz tytułem pracy.
6. Przystąpienie do konkursu jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na publiczną prezentację swojej pracy i swojego wizerunku (imienia i nazwiska).
8. Zgłoszenie do konkursu jest jednoznaczne z zapoznaniem się i akceptacją Klauzuli obowiązku informacyjnego RODO, która stanowi załącznik do Regulaminu.
9. Prace mogą być wykonane dowolną techniką plastyczną (np. flamaster, kredka, pastele, farby plakatowe, farby akwarelowe, wycinanka itp.).
10. Tematem pracy konkursowej jest PISANKA GRÓJECKA czyli pisanka z grójeckim motywem, z czymś z czym nasze miasto się kojarzy.
11. Jury, 21 kwietnia br., wybierze 4 najciekawsze pisanki i ustali nagrodzonych.
12.Wszystkie pisanki zostaną zaprezentowane na FB Goku, na stronie www.gokgrojec.pl oraz w Galerii GOKu.
13.Laureaci otrzymają pamiątkowe dyplomy i nagrody rzeczowe w dniu 30 kwietnia (piątek). O sposobie odbioru nagród poinformujemy po rozstrzygnięciu konkursu.
Zapraszamy 😊😊😊