XII Ogólnopolski Festiwal Piosenki o Złotą Nutkę za nami! 🎼
Jury, w składzie: Profesor Jan Zakrzewski, Janusz Szarlip oraz Dariusz Borkowski-Thieu, stwierdziło jednogłośnie, że poziom festiwalu był niezwykle wysoki i obfitował w wiele Młodych Talentów💓🎵🎤.
Ufundowane przez Grójecki Ośrodek Kultury nagrody, wręczyła dyrektor GOK Monika Woźniak wraz z Przewodniczącym Jury, Janem Zakrzewskim.
Grand Prix tegorocznego Festiwalu Piosenki o Złotą Nutkę otrzymała Klaudia Łacka z Niżańskiego Centrum Kultury "Sokół" w Nisku. Piosenką pt. "Sposób na Panów" laureatka urzekła Jury i Publiczność.
☀️ Pełna klasyfikacja końcowa

Kategoria 1 (dzieci w wieku 6-9 lat):
🥇 Mateusz Kołodziej, Zespół Szkolno-Przedszkolny w Kątach za piosenkę pt.
„Bądź moim natchnieniem”,
🥈 Zuza Szymańska PSP im. J. Pawła II w Belsku Dużym za piosenkę pt. „Baju baj, proszę Pana”.
Wyróżnienia: 🎖
Kinga Rataj, Szkoła Podstawowa im. Górnośląskich Noblistów w Katowicach za piosenkę pt. „Słoń to wielka frajda”,
Hanna Wojtczak, Gminny Ośrodek Kultury w Tarczynie PSP nr 2 w Grójcu za piosenkę
pt. „Piosenka o okularnikach”.
Kategoria 2 (dzieci 10-13 lat):
🥇 Karolina Siudyka, Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 7 w Dąbrowie Górniczej za piosenkę
pt. „Opowiadaj mi tak”,
🥈 Oliwia Gręzak Szkoła Podstawowa im. Błogosławionego Jana Pawła II w Wólce Domaszewskiej, za piosenkę pt.„Cyrk nocą”,
🥈 Weronika Kołodziej, Zespół Szkolno-Przedszkolny w Kątach za piosenkę pt. „Moje serce to jest muzyk”,
🥉 Julia Kępka PSP nr 1 w Grójcu im. Gabriela Narutowicza za piosenkę pt. „Być kobietą”
Wyróżnienie🎖 Lena Krzemińska , PSP w Ciechlinie, za piosenkę pt. „Dni, których nie znamy”.
Kategoria III (młodzież w wieku 14-16 lat):
🥇 Weronika Nowicka, Ośrodek Kultury w Górze Kalwarii III LO im. Cecylii Plater-Zyberkówny w Piasecznie za piosenkę pt. „Moje jedyne marzenie”,
🥈 Natalia Królik, LO im. Batalionu Zośka w Warszawie za piosenkę pt. „Jej portret”,
🥈 Wiktoria Siudyka, V LO w Dąbrowie Górniczej za piosenkę pt. „Po tamtej stronie marzeń",
🥉 Natalia Napiórkowska CLIX LO im. Króla Jana III Sobieskiego w Warszawie „Jesienny Pan”.
Wyróżnienie:
🎖 Amelia Brzezińska, Gminny Ośrodek Kultury w Tarczynie, Zespół Szkół im. Szarych Szeregów w Tarczynie za piosenkę pt. „Mein jidishe mame”.
Kategoria IV (młodzież w wieku 17-18lat):
🥇 Helena Mallaci Mercurio, Zespół Szkół im. Wincentego Witosa w Jasieńcu za piosenkę pt. „Co mi Panie dasz”.
Wyróżnienia:
🎖 Aleksandra Zgórzak, Zespół Szkół im. Wincentego Witosa w Jasieńcu za piosenkę pt.„Nic nie może wiecznie trwać”.
🎖Karolina Zgórzak, Zespół Szkół im. Wincentego Witosa w Jasieńcu za piosenkę pt. „Radość najpiękniejszych lat”.
🤝 Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom, życzymy wielu sukcesów na scenach muzycznych 😊.
🎼Jednocześnie zapraszamy na kolejne nasze festiwale🎼.
Najbliższy to festiwal Piosenki Angielskiej, który odbędzie się 8 grudnia🎤.

nutkawystep