akt grojec 2021 eBilet 430x560

Bilety dostępne są w Punkcie Ksero GOK oraz online www.teatrcapitol.pl/wyjazdy

Rezerwacja i zamówienia grupowe:

AKT RÓWNOLEGŁY:

👥 Wystąpią: Władysław Grzywna, Katarzyna Maciąg, Kazimierz Mazur, Magdalena Wróbel, Krzysztof Chodorowski.

Dyrekcja Teatru Capitol zastrzega sobie możliwość zmian w obsadzie.

Perfekcyjny pomysł na spędzenie pikantnego weekendu bez małżeńskiej rutyny. Mały hotelik na peryferiach, do którego nie trafi z pewnością nikt znajomy. Przytulny pokoik, zmrożony szampan, rozpaleni namiętnością młodzi kochankowie… A jednak cały misterny plan niespodziewanie zaczyna się sypać mimo rozpaczliwych wysiłków ekscentrycznego recepcjonisty. Jak zakończy się ta hotelowa historia? Komu pierwszemu zabraknie pomysłów na „słodkie kłamstewka”? Przekonajcie się Państwo sami!

Adaptacja i reżyseria: Olaf Lubaszenko

Przekład: Emilia Miłkowska

Kostiumy: Tomasz Jacyków

Scenografia: Dorota Banasik

Opracowanie muzyczne: Agnieszka Putkiewicz

Asystenci reżysera: Halina Bednarz / Honorata Paprot / Hiroaki Murakami.

Wydarzenie na Facebooku: https://www.facebook.com/events/205199694017631