Zapraszamy do udziału w bezpłatnych warsztatach malarskich, które odbędą sie 10 lutego (sobota) w Galerii Grojeckiego Osrodka Kultury.

Poprowadzi je dr Katarzyna Pietrzak, która uzyskała dyplom z wyróżnieniem w Pracowni Malarstwa prof. Andrzeja Gieragi, aneks w Pracowni Grafiki Warsztatowej prof. Andrzeja Markiewicza w Katedrze Sztuki Wydziału Nauczycielskiego Politechniki Radomskiej. W 2013 obroniła doktorat u prof Andrzeja Węcławskiego. Od 2005 r. pracuje na Wydziale Sztuki Uniwersytetu Technologiczno – Humanistycznego im. K. Pułaskiego w Radomiu na stanowisku asystenta w Katedrze Projektowania i Grafiki. Brała udział w wystawach indywidualnych (m.in. 2010 – „Grafika” Galeria „Na piętrze” ZPAP w Łodzi; 2010 – Galeria „Pracownia nr 6” ASP Warszawa; 2011r. – „Kompromis”, Mazowieckie Centrum Sztuki Współczesnej „Elektrownia” Radom) oraz licznych wystawach zbiorowych w Polsce (m.in. 2006 – Grad Prix Młodej Grafiki Polskiej Kraków, Galeria BWA Kraków; 2007 – 5 Międzynarodowe Biennale Miniatury, Częstochowa; 2008 – 13 Międzynarodowe Triennale „Małej grafiki” Łudź; 2011 – „Przestrzeń wnętrza”, Cytadela, Warszawa) i za granicą (m.in. 2006 – Biennale Miniatury Graficznej, Iowa USA; 2007 – „Sztuka Wydziału Sztuki”, Dom Polski, Berlin). Prace w zbiorach prywatnych oraz Kolekcji Warszawskiej Grafiki Miesiąca – Galeria Test w Warszawie.

Do udziału w warsztatach malarskich zapraszamy dzieci w wieku 9 – 11 lat - godz. 12:00 – 13:30; młodzież 12 – 18 lat - 13:30 – 15:00 oraz dorosłych - 15:30 – 17:30. Nie trzeba mieć szczególnych umiejętności, wystarczy chęć otworzenia się na własną kreatywność i potrzeba tworzenia. Organizator zapewnia podstawowe materiały artystyczne i papier. Udział w warsztatach jest bezpłatny. Liczba miejsc ograniczona, zatem proszę zgłaszać się na e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. oraz tel. 509653853.