Zakwalifikowaliśmy się do czwartej edycji programu „Decydujesz, pomagamy”. Mamy okazję otrzymać finansowe wsparcie na realizację projektu TEATR RODZINNY TR.

Celem projektu będzie zorganizowanie 3 bezpłatnych występów w Grójeckim Ośrodku Kultury dla lokalnej społeczności "Teatru Rodzinnego TR", który tworzyć będą mieszkańcy gminy Grójec. Lokalna społeczność będzie mogła poszerzyć swoje horyzonty kulturowe, spędzić czas w gronie rodzinnym nie ponosząc przy tym żadnych kosztów. Osoby biorące udział w projekcie będą mogły m.in. współpracować z doświadczonym reżyserem, uczyć się ruchu scenicznego i odpowiedniej intonacji oraz przełamać swoją nieśmiałość.

Wszystko w Waszych rękach!

Robiąc zakupy w sklepach TESCO otrzymacie żeton, za pomocą którego będziecie mogli zagłosować na nas. Wystarczy wrzucić go do pojemnika nam przypisanego, a być może już jesienią będziemy mogli zaprezentować Wam przedstawienie teatralne w wykonaniu aktorów-amatorów.

Liczymy na Wasze wsparcie!

Głosowanie trwa od 7 maja do 4 czerwca 2018 r.

Sklepy, w których można głosować:

• Grójec, Kobylin 1b
  • Góra Kalwaria, ul. Pijarska 123