28 lutego odbyły się już 4.Spotkania Teatralne przy Parku. W tym roku gościliśmy na Naszej scenie aktorów z Radomia i po przerwie powrócił w wielkim stylu rodzimy Teatr TR. W przerwie, żeby tradycji stało się zadość licznie zebranym widzom rozdaliśmy pączusie, bo wszak to był Tłusty Czwartek. Kto nie był, niech żałuje i szykuje się na przyszłoroczne Spotkania.

Warto przybliżyć Naszych tegorocznych gości, a więc ….
Teatr Resursa w Radomiu powstał na jesieni 2011 roku. Ma na swoim koncie17 premier. Pierwszą premierę, dał w maju 2012 roku - była to równocześnie prapremiera sztuki "Diabły" Sebastiana Równego, radomskiego pisarza i dziennikarza. Aktualnie zespół tworzy 16 osób.
Zespół wielokrotnie występował na ogólnopolskich festiwalach w: Horyńcu-Zdroju, Szamocinie, Piotrkowie Trybunalskim, Tychach, Nysie, Rybniku i Siemianowicach Śląskich.

„KOCHANIE, JUTRO ZACZNIEMY OD NOWA”
Scenariusz- Grzegorz Bartos
Muzyka - opracowanie muzyczne Marcin Fortuna
Reżyseria - Robert Stępniewski
Spektakl miał premierę w maju 2017 r. Przedstawienie powstało na podstawie wierszy 8 radomskich autorów: Ewy Nakoniecznej, Martyny Sobańskiej, Katarzyny M. Wiśniewskiej, Marty Malinowskiej, Kamila Radulskiego, Jacka Skwirowskiego, Roberta Utkowskiego i Pawła Podlipniaka. Scenariusz ułożył Grzegorz Bartos – prozaik i dramatopisarz. Przedstawienie to 4 dialogi życiowych partnerów.