22 września, piątek

15:00 Gang Wiewióra 2

17:00 Tanna

19:00 Renegaci

GANG WIEWIÓRA 2 (Animacja, 2D Dubbing)

W parku panuje zgoda, spiżarnia aż pęka w szwach, a Wiewiór cieszy się zasłużoną opinią szlachetnego spryciarza. A jednak nad futrzaną ferajną znów zbierają się czarne chmury. W mieście chodzą słuchy, że pewien bezwzględny inwestor planuje zamienić miejski park w Park Rozrywki. Zwierzaki wiedzą czym to pachnie: to tak jakby w twojej sypialni ktoś otworzył trzypoziomową dyskotekę. Zatem znów muszą wziąć sprawy w kosmate łapki i z pomocą Wiewióra i uroczej Andzi pokazać ludziom, że zwierzaki z parku nie dadzą sobie w orzechy dmuchać!

TANNA (Dramat, 2D Napisy)

Historia oparta na prawdziwych wydarzeniach, opowiedziana z udziałem rdzennej ludności Yakel. Tanna to jedna z wielu wysp Oceanii, zamieszkana przez plemiona żyjące według tzw. Kastom, lokalnego prawa przodków.

Młoda Wawa zakochuje się we wnuku wodza, Dainie. Niebawem jednak starszyzna decyduje, aby zamążpójściem dziewczyny przypieczętować rozejm ze zwaśnionym plemieniem Imedinów. Mimo, iż małżeństwa z miłości nie leżą w tutejszej tradycji, młodzi zostają kochankami, za co Dain zostaje wygnany z wioski. Wawa ucieka śladem ukochanego, a znieważeni Imedini żądają zemsty, grożąc wojną.

Występują: Marie Wawa, Mungau Dain

Reżyseria: Bentley Dean ("Contact - australijska odyseja")

RENEGACI (Akcja, 2D Napisy)

Zespół pięciu członków Navy Seals - amerykańskich komandosów od misji specjalnych - otrzymuje nowe, skrajnie niebezpieczne zlecenie. Muszą przedostać się do ogarniętej wojną Europy i odnaleźć ukryte na dnie jeziora złoto, warte 300 milionów dolarów. Na trop amerykańskich żołnierzy wpadają lokalni najemnicy. Zaczyna się wyścig z czasem. Elitarny oddział ma tylko 10 godzin, aby wykonać swoją misję…

Występują: J. K. Simmons ("Księgowy"), Sullivan Stapleton ("300: Początek Imperium"), Ewen Bremmer ("Wonder Woman")

Reżyseria: Steven Quale ("Oszukać Przeznaczenie 5")

DKF Jasminum: KRÓLEWICZ OLCH (Akcja, 2D Napisy)

Wybitnie utalentowany chłopak jest oczkiem w głowie apodyktycznej matki. Ich więź jest nierozerwalna, są razem przeciwko całemu światu. To jednak tylko pozory... Podczas gdy on pragnie być zwykłym nastolatkiem, matka wymusza na nim udział w międzynarodowym konkursie naukowym. Gdy on marzy o kolegach i pierwszej dziewczynie, ona przeprowadza ich do innego miasta, by mógł studiować na uniwersytecie. Wszystko zmienia się, kiedy w ich życiu nagle pojawia się mężczyzna, a nastoletni geniusz przestaje być centrum wszechświata.

Zwycięzca Kryształowego Niedźwiedzia, nominacja do Złotych Lwów.

Występują: Stanisław Cywka ("Antek") Sebastian Łach ("Baby Bump"), Agnieszka Podsiadlik ("Lincz")

Reżyseria: Kuba Czekaj ("Baby Bump", "Rwetes", "Ciemnego pokoju nie trzeba się bać")

Cennik kina GOK

Bilet normalny 2D/3D: 18/22 zł