Grójecki Ośrodek Kultury i redakcja „Życia Grójca” zapraszają, 9 września od godz. 15.00 na Festyn Rodzinny z „Życiem Grójca”.

Na scenie wystąpią zespoły grójeckie: Sektor A i Średnia 55 oraz goście: Łódzka Grupa Kreatywna, w jej wykonaniu stare dobre przeboje oraz zespół K.A.S.A.

Impreza odbędzie się w Parku Miejskim obok Grójeckiego Ośrodka Kultury. Czekają na Was ciekawe stoiska i wspaniała kuchnia Pawła Jackowskiego. W programie wiele atrakcji dla dzieci, m. in. dmuchańce, warsztaty malowania na kamieniach, decoupage, wspólne malowania na dużym płótnie i glutologia, czyli odrobina chemii na wesoło.

Zapraszamy,
                                                                                                                                                                                                       Redakcja Życia Grójca.