Grupy teatralne, które się do nas zgłosiły, zaprezentowały trzy spektakle na bardzo wysokim poziomie. 👏
To było niesamowite przeżycie, które już wkrótce będą Państwo mogli obejrzeć na naszym kanale internetowym.
👥 Powołane jury, w składzie:
Joanna Kasperska (przewodnicząca komisji)
Kazimierz Kochański
Józef Pless
Grzegorz Rejer
Katarzyna Stanisławska,
oceniło utalentowaną młodzież, biorąc pod uwagę: poziom zdolności aktorskich, adaptację scenariusza, wyrazistość przekazu, kostiumy, scenografię, muzykę oraz ogólne wrażenia artystyczne.
🥇 🏆 Grand Prix Festiwalu otrzymał Teatr "A CO!" z Centrum Kultury w Troszynie ze sztuką "Czarno na Białym"
🎖 Do Apolonii Zienkiewicz i Bartosza Bojarskiego od Józefa Plessa powędrowały specjalne wyróżnienia za kreacje aktorskie.
🥇 W kategorii teatrów młodzieżowych szkół podstawowych klas IV-VIII nagrodę otrzymał Teatr PATATAJ z Centrum Kultury w Piasecznie ze sztuką "Mysz, która chciała być lwem"
🥇🥇 W kategorii szkół średnich nagrodę otrzymał Teatr Młodzieżowy PŁOMIENIE z Gminny Ośrodek Kultury w Tarczynie
🤝 Wszystkim laureatom serdecznie gratulujemy, a zacnemu jury dziękujemy za pracę w obradach komisji.
Specjalne podziękowania składamy Panu Grzegorzowi Rejerowi, byłemu dyrektorowi GOKu za przyjęcie zaproszenia, obecność oraz inaugurację Festiwalu, który został "powołany do życia" z Jego inicjatywy🙂.
Do zobaczenia za rok!
➡ Wydarzenie odbyło się pod Honorowym Patronatem Dariusz Gwiazda - Burmistrz Gminy i Miasta Grójec
Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji.❤💥