W sobotę, 27 listopada o godz. 16:00 w Galerii Grójeckiego Ośrodka Kultury miało miejsce otwarcie interdyscyplinarnej wystawy prac uczestników projektu socjalnego „Moja rodzina moją siłą”, który jest realizowany przez specjalistę pracy socjalnej, Miejsko-Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej Martę Gąsienica-Gronikowską i współrealizatorów. Działania są objęte honorowym patronatem Burmistrza Gminy i Miasta Grójec - Dariusza Gwiazdy.
Na wystawie można zapoznać się z wizualnymi efektami pracy uczestników, którzy podczas cyklu 8 spotkań stworzyli prezentację pełną rysunków, prac malarskich oraz instalacji. Ponadto wyświetlona była animacja poklatkowa ukazująca proces powstania wspólnych prac. Ekspozycja wzbogacona jest w opisy działań realizowanych w ramach projektu.