❤ Po długiej przerwie wreszcie nadszedł ten dzień, jeden z najpiękniejszych dni w roku - Światowy Dzień Dziecka. ❤
Wspólnie z Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna im W. S. Laskowskiego w Grójcu oraz Grójeckim Ośrodkiem Sportu "Mazowsze", przygotowaliśmy moc atrakcji dla najmłodszych mieszkańców Gmina Grójec. 👼💁 Dziękujemy serdecznie wszystkim za liczne przybycie, frekwencja przerosła nasze oczekiwania. Było radośnie, głośno i kolorowo!
Uśmiechy na twarzach dzieci były dla nas najlepszą nagrodą! Byliście niesamowici! ❤❤❤
🤝 Wielkie ukłony kierujemy w stronę sponsorów i naszych partnerów: Zakład Cukierniczy "Oskroba", Zakład Cukierniczy "Michalczyk", Sklep spożywczy "13" , Producent Spożywczy "Mik Maki" i "Fini-Mini" BMB spółka z o.o. oraz osoby prywatne; Kinga Sitarek, Anna Pochelska. Ochotnicza Straż Pożarna w Grójcu -KSRG za cudowna niespodziankę oraz Zakład Gospodarki Komunalnej w Grójcu za posprzątanie terenu parku przed i po wydarzeniu.
See you next year! 👋